وکیل تصرف عدوانی چیست؟ انتقال ملک بدونه رضایت مالک!

وکیل تصرف عدوانی چیست؟

وکیل تصرف عدوانی بیان میکند: ممکن است تاکنون نام تصرف عدوانی را شنیده باشید در واقع تصرف عدوانی یکی از نوع تصرف است که به صورت کاملاً بازه ممکن است پیش آید به زبان ساده ‌تر تصرف عدوانی در رابطه با مال غیر منقول ایجاد می ‌شود به طوری که فردی ملک یا زمین فرد دیگر را تصرف می کند.

اما توجه داشته باشید که این نوع تصرف بدون رضایت مالک و با زور و اجبار انجام می شود. بنابراین برای شما هم ممکن است پیش آید که فردی با زور و اجبار و بدون میل و رضایت شما ملک تان را تصرف کند قطعاً در این صورت نمی دانید که باید چه کنید و ما اینجا هستیم تا در رابطه با این موضوع اطلاعات بیش تری در اختیارتان قرار دهیم هم چنین در رابطه با اینکه برای حل چنین پرونده به وکیل ملکی خبره نیاز دارید نیز صحبت خواهیم نمود پس با ما همراه باشید.

شماره وکیل تصرف عدوانی و ادرس دفتر جهت مراجعه حضوری:

آدرس دفتر: خیابان صیاد شیرازی جنب اورژانس سابق ساختمان اداری آوا‌ طبقه اول دفتر وکالت موسی الرضا میر

جهت اعطای وکالت به آقای موسی الرضا میر و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850 تلفن دفتر: 46224091

تصرف عدوانی چند نوع است؟

اگر به کمی تحقیق و جستجو بپردازید متوجه خواهید شد که تصرف عدوانی به دو صورت رایج می باشد که برای پیگیری آن نیز باید متناسب با نوع آن اقدام کنید. انواع تصرف عدوانی به شرح زیر می باشد:

  1. تصرف عدوانی حقوقی
  2. تصرف عدوانی کیفری

در تصرف عدوانی کیفری فردی که مال یا ملک فردی دیگر را تصرف می کند قطعاً از مالکیت او باخبر است و می داند که چه کسی مالک آن می باشد و به همین منظور دست به تصرف عدوانی خواهد زد در این صورت چنین کاری جرم است می شود و دارای مجازات خواهد بود. مجازات این جرم به این یک ماه تا یک سال است.

گذشته از این موضوع باید حتماً مالکیت فرد مورد نظر در رابطه با ملک ثابت شود. تنها در این صورت می توان تصرف عدوانی را به راحتی پیگیری نموده و به نتیجه رساند.

تصرف عدوانی حقوقی چیست؟

تصرف عدوانی حقوقی نوع دیگری از تصرف عدوانی است که تفاوت های خیلی کمی با تصرف عدوانی کیفری دارد اما باید این تفاوت‌ ها را بشناسید تا بتوانید به بهترین نحو ممکن عمل کنید در تصرف عدوانی حقوقی احتیاجی به احراز مالکیت نیست در صورتی که در تصرف عدوانی کیفری باید احراز مالکیت انجام می شد.

در تصرف عدوانی حقوقی باید مشخص شود که فرد متصرف اطلاع قبلی از مالکیت ملک مورد نظر داشته است یا خیر زیرا اهمیت بالایی در این موضوع دارد که در واقع به عنوان رکن روانی تصرف عدوانی شناخته می شود. در تصرف عدوانی حقوقی باید دادخواست حقوقی تنظیم شده و به بررسی برسد

اما در تصرف عدوانی کیفری احتیاج به دادخواست حقوقی نیست بلکه تنها با تعقیب جزایی امکان پذیر خواهد بود. اکنون دیگر شما تصرف عدوانی حقوقی و کیفری را می شناسید و میتوانید با کمک مشاوره حقوقی با آگاهی از حقوق خود و اقدامات قابل انجام از حق خود دفاع کنید یا با کمک وکیل اقدام نمایید.

مجازات تصرف عدوانی چیست؟

تصرف عدوانی به معنای سلب مالکیت یا مستأجری یک ملک یا زمین به صورت غیرقانونی و با استفاده از زور و تهدید است. در صورتی که فردی به این شیوه مالکیت یا مستأجری یک ملک یا زمین را به دست آورد، به این عمل تصرف عدوانی گفته می‌شود.

مجازات تصرف عدوانی ممکن است شامل جریمه مالی، محکومیت به حبس، تعویض مال، رفع تصرف و یا تعویض مال با خسارت باشد. در هر صورت، مجازات تصرف عدوانی بسته به شرایط و موارد مختلف متفاوت است و باید با توجه به قوانین و مقررات مربوطه تعیین شود.

در این زمینه وکیل ملکی به عنوان یک حقوقدان متخصص نقش مهمی را ایفا می‌کند و با استفاده از مدارک و ادله لازم بعد از اثبات مالکیت خواهان به دفاع از حقوق و خواسته خود می‌پردازد تا خوانده را محکوم کند.

تصرف عدوانی

وکیل تصرف عدوانی چه خدماتی را ارائه میدهد؟

ممکن است با خود متصور شوید که تصرف عدوانی یکی از پرونده های ساده است اما باید به عرض توان برسانیم که این و پرونده یکی از پیچیده ترین پرونده‌ های دعوی در دادگاه های مختلف کشور می ‌باشد بنابراین شما باید بتوانید به راحتی از پس آن برآید که قطعاً امکان‌ پذیر نیست زیرا به وجود وکیل نیازمند هستید

و وکیل تصرف عدوانی می تواند به سادگی همه جزئیات پرونده را بررسی نموده و آن را به نتیجه برساند. زیرا وکیل تصرف عدوانی از چنان اطلاعات و تحصیلات برخوردار است که به تمام قوانین و مقررات کشور واقع است و تبصره ها و ماده های قانونی را می شناسد و به همین خاطر می تواند

چنین پرونده ‌هایی را با تجربه زیادی که دارد در کوتاه ترین زمان ممکن به پایان برساند پس به او اعتماد کنید و مطمئن باشید که برای حل چنین پرونده حتما به وکیل پایه یک دادگستری نیازمند هستید.

یافتن وکیل برای تصرف عدوانی چگونه است؟

نیاز نیست برای گرفتن وکیل تصرف عدوانی زمان زیادی را هدر دهید و یا اینکه جستجوی زیادی انجام دهید چرا که ما سعی کردیم بهترین وکلای کشور را خدمتتان معرفی کنیم که در این زمینه با مهارت بالایی که دارند تخصص و تجربه و حرفه ای خود را به کار می‌ گیرند

تا بهترین نتیجه را برای شما عزیزان رقم بزنند قطعاً هدف آن ها افزایش رضایت شما عزیزان است از این رو تمام تلاش خود را در این جهت انجام می دهند و قطعا موفق خواهند شد زمان را از دست ندهید و بلافاصله با مراجعه به سایت با آن ها ارتباط برقرار کنید.

مشاوره

تلفن تماس :

شبکه های اجتماعی :

پیام بگذارید

مشاوره

تلفن تماس:

شبکه های اجتماعی :

جدیدترین مقالات

مشاوره تخصصی حقوقی

در دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی ، تجاری ، ایرانیان خارج کشور و خانواده