خرید ملک در امارات

خرید ملک در امارات

اگر شما هم به فکر سرمایه گذاری پرسود و با منفعت هستید خرید ملک در کشورهای خارجی از جمله امارات و دبی انتخاب خوبی به نظر می رسد. اکنون اگر ثروت زیادی دارید و می خواهید از این ثروت نهایت استفاده را ببرید توصیه ما این است که برای خرید ملک در امارات اقدام کنید. آیا ممکن است اطلاعات درست و حسابی در رابطه با خرید ملک در امارات نداشته باشید و در این زمینه نگرانی های سوالاتی ذهن شما را به خود مشغول کند. اصلا نگران نباشید زیرا ما اینجا هستیم تا به شما در این زمینه کمک کنیم. در واقع در این مطلب به اطلاعات مفیدی در رابطه با خرید ملک در امارات و مزایای آن پی خواهید برد بنابراین پیشنهاد می کنیم که تا پایان این مطلب را به دقت مطالعه کنید تا پاسخ سوالات خود را بیابید.

وکیل جناب آقای موسی الرضا میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها کیفری را پیگیری می‌نماید.
ایشان با توجه به تخصص خاص خود در خصوص جرایم مالی و اقتصادی از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها اقتصادی را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از وکلای در دعاوی کیفری وکالت انجام می‌دهند .

کارشناس ارشد حقوقی گرایش خصوصی دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری به شماره ۵۷۸۲۸

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب

 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور و دادگاه های تجدید نظر

 • وکالت تخصصی در سازمان تعزیرات حکومتی(قاچاق کالا و ارز ، دعاوی رفع تعهد‌ ارزی ، دعاوی تعزیرات در امور پزشکی ، بهداشتی ، دارویی‌ و دعاوی گمرکی‌ )
 • وکالت در دعاوی ارز دیجیتال‌ (معاملات فیوچر و آتی کریپتو کارنسی معاملات کریپتوکارنسی)
 • وکالت تخصصی در جرایم کارکنان دولت
 • وکالت در دعاوی شرکت ها و ورشکستگی
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹

 • وکالت در دعاوی کلاهبرداری ، اختلاس ،ارتشا ،جرایم سایبری ،جرایم مالیاتی ،پول شویی‌ ، قاچاق کالا و ارز ، جرایم بانکی ، جرایم بیمه ، اخلال در نظام صادراتی کشور ،جرایم گمرکی ، جرایم بورسی ، اخلال در نظام پولی و بانکی ، اخلال در نظام تولیدی کشور ،ربا و ربا خواری

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی (از قبیل پرونده میلاد حاتمی)

 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی

 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز

 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری

 • وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ..

آدرس دفتر: خیابان صیاد شیرازی جنب اورژانس سابق ساختمان اداری آوا‌ طبقه اول دفتر وکالت موسی الرضا میر

جهت اعطای وکالت به آقای موسی الرضا میر و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850 تلفن دفتر: 46224091

مزایای خرید ملک در امارات چیست؟

هر سرمایه ‌گذاری قطعاً مزایای بسیار زیادی به همراه دارد که خرید ملک در امارات هم از این دسته مستثنا نیست چرا که شما می توانید آینده بسیار روشن و خوبی برای خود و عزیزانتان بسازید و این تنها با سرمایه گذاری و خرید ملک در امارات امکان پذیر است مواردی که در زیر برای شما عزیزان دسته بندی شده از جمله انواع مزایای خرید ملک در امارات می باشد و میتوانید با مشورت با وکیل ایرانی در امارات کنید، بنابراین توجه شما را به موارد زیر جلب می کنیم:

 • از مهم ترین مزایای آن این است که امکان خرید ملک در کشوری مدرن و به روز را خواهید داشت.
 • در امارات هیچ گونه مالیاتی بر درآمد سرمایه گذاری وجود ندارد.
 • زندگی در چنین کشوری می ‌تواند در کمال آرامش باشد زیرا نرخ جرم و جنایت در آن کم است.
 • از نظر سیاست های مهم تجاری کاملا قابل قبول می باشد.
 • به وسیله خرید ملک در امارات می توان اقامت موقت گرفت.

اقامت در امارات با خرید ملک:

یکی از روش های اخذ اقامت در امارات خرید ملک می باشد. اگر چه اکنون اخذ شهروندی در آنجا وجود ندارد اما راه حل های زیادی برای گرفتن اقامت مدت دار است. یکی از راه های گرفتن اقامت خرید ملک در دبی و دیگر شهرهای آن است. نکته اینجاست که مدت زمان اقامت بین 2 تا 10 سال است که بر اساس قیمت ملک متفاوت می باشد.

مزایای خرید خانه در امارات و شهر های آن:

خرید ملک برای افراد در امارات مزایای زیادی دارد که در ادامه آنها را بررسی می کنیم:

 • اقتصاد در حال رشد امارات
 • کسب درآمد زیاد از اجاره ملک
 • دریافت ویزای امارات
 • تحصیل در کشور امارات

قیمت ملک در امارات

حتماً می‌ دانید که قیمت ملک در هر کجای این جهان متفاوت است و به موارد مختلفی بستگی دارد ملک در امارات هم از جمله مواردی است که تحت تاثیر بازار قرار گرفته و قیمت آن دچار افزایش و کاهش می شود. توجه داشته باشید که شما عزیزان اگر تمایل به خرید ملک در امارات دارید و به منظور گرفتن اقامت این ملک را خریداری می‌کنید باید ارزش آن یک میلیون درهم باشد در حقیقت اگر کمتر از این باشد اقامت این کشور به شما داده نخواهد شد هم چنین یک میلیون درهم باید قیمت ثبت شده در سند باشد و اگر هر تا ۹۰۰ هزار درهم در سند ثبت شده باشد و اکنون ارزش آن به یک میلیون درهم رسیده باشد باز هم قابل قبول نیست بنابراین شما نیز باید بودجه ‌ای که برای خرید ملک در امارات کنار می ‌گذارید با واحد پول آن برابر باشد.

قیمت اجاره ملک در امارات:

همانطور که گفتیم قیمت ملک در دبی متفاوت است و میزان اجاره آن نیز بر اساس قیمت آن متفاوت می باشد.

 • اجاره آپارتمان در مرکز شهر و تک خوابه 1200 دلار
 • اجاره آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر 2300 دلار
 • اجاره آپارتمان تک خوابه در خارج شهر 850 دلار

نحوه خرید ملک در امارات:

از مهم ترین توصیه هایی که به هنگام خرید ملک در امارات می شود این است که حواس خود را جمع کنید زیرا افراد سودجو و کلاهبردار در این زمینه زیاد هستند و نباید به هیچ عنوان گول حرف های آن ها را خورد. توجه داشته باشید که خرید ملک در امارات باید توسط افراد قابل اعتماد انجام گیرد به همین منظور توصیه می ‌کنیم از وکیل ملکی در امارات کمک بخواهید البته که تخصص خود در زمینه ملک باشد بهتر است. در این زمینه برخی مدارک و همچنین بودجه مشخصی مورد نیاز است که باید فراهم شود و تحقیقات وسیعی در زمینه ملک مورد نظر انجام گیرد تا همه چیز طبق قانون و مطابق با قوانین و مقررات کشور به ثبت برسد.

مراحل خرید ملک در امارات

اگر شما هم هستید بدانید مراحل خرید ملک در امارات چگونه است باید خدمتتان عرض کنیم که خرید ملک در این کشور طی سه مرحله انجام می شود مرحله اول مربوط به نوشتن قرارداد است که شما ابتدا ملک مورد نظر را انتخاب نموده و جهت خرید قرار ملاقات با فروشنده می گذارید و در حضور او یک قرارداد نوشته و امضا می کنید در مرحله دوم باید پیش پرداختی معادل ۱۰ درصد قیمت واقعی ملک به فروشنده بپردازید که این قانون مطابق با کشور امارات است و در نهایت در مرحله آخر باید هزینه کامل ملک را بپردازید سپس واگذاری سند به نام خریدار انجام خواهد شد. به همین سادگی شما صاحب ملکی در امارات می شوید.

خرید ملک با کمک وکیل در امارات

خرید ملک در امارات متحده عربی می‌تواند فرآیندی پیچیده باشد و در نظر گرفتن خدمات یک وکیل متخصص در این زمینه به شما در حفظ منافع و جلوگیری از مشکلات حقوقی کمک خواهد کرد. برای خرید ملک در امارات، می‌توانید با جستجوی منابع آنلاین، مراجعه به دفاتر وکالت، مشاوره از دوستان یا آشنایان و حتی مراجعه به سفارتخانه یا کنسولگری امارات در کشورمان، وکیل مناسب را برای دریافت خدمات حقوقی پیدا کنید. چنین وکیلی در بررسی قوانین و مقررات کشور مقصد و بررسی ملک موردنظر شما، نقش مهمی ایفا می‌کند و با شرکت در مذاکرات لازم درباره شرایط خرید ملک و قیمت نهایی آن و تهیه و بررسی قرارداد‌های حقوقی موردنیاز نقش فعالی بر عهده دارد. وکیل برای خرید ملک در امارات، یک مشاور حقوقی ملکی خوب در این زمینه است و با تطابق قوانین کشور مقصد و مبدا، می‌تواند به بهترین نحو ممکن قوانین را برای شما شفاف‌سازی کند. به این منظور می‌توانید با سپردن وکالت خود به چنین فردی از یک معامله قانونی لذت ببرید.

سوالات متداول:

امکان خرید ملک در تمام نقاط دبی وجود دارد؟

خیر برای افراد خارجی در تمام نقاط  امکان خرید ملک وجود ندارد. برخی مناطق از قبل مشخص شده است.

حداقل هزینه خرید ملک در امارات چقدر است؟

شاید بتوانید با 400 هزار درهم نیز در امارات خانه بخرید. اما با این مبلغ نمی توانید ویزا دریافت کنید.

میران هزینه زندگی در دبی چقدر است؟

لازم به ذکر است که هزینه زندگی در امارات بسیار بالا است. شاید برای داشتن یک زندگی معمولی در دبی به ماهی 2000 درهم در ماه نیاز باشد.

 

مشاوره

تلفن تماس :

شبکه های اجتماعی :

پیام بگذارید

مشاوره

تلفن تماس:

شبکه های اجتماعی :

جدیدترین مقالات

مشاوره تخصصی حقوقی

در دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی ، تجاری ، ایرانیان خارج کشور و خانواده