وکیل شهرداری

وکیل شهرداری

امروز می خواهیم که درباره شهرداری و دعاوی حوزه آن صحبت کنیم. شهرداری یکی از سازمان های عمومی به حساب می آید که بنا بر تصریح قانون دیوان عدالت اداری، محل و مکان و مرجع رسیدگی کردن به شکایت از اقدامات و تصمیمات عکس قانون آن، دیوان عدالت اداری می باشد. همه ساخت و سازهای شهری باید که بر اساس برنامه‌ریزی های شهری و جغرافیایی آن منطقه انجام بشود. عدم توجه کردن به این قوانین و مقررات مهم، باعث به هم ریختگی و ایجاد شدن مشکلاتی در دراز مدت می شود. هموطنان وظیفه دارند تا این قوانین و مقررات را رعایت نمایند و شهرداری نیز وظیفه دارد که تا به اجرای درست قوانین نظارت داشته باشد، همچنین در صورت وجود مشکل و مسائل حقوقی میتوانید با وکیل پایه یک دادگستری مشورت کنید.

وکیل جناب آقای موسی الرضا میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها کیفری را پیگیری می‌نماید.
ایشان با توجه به تخصص خاص خود در خصوص جرایم مالی و اقتصادی از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها اقتصادی را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از وکلای در دعاوی کیفری وکالت انجام می‌دهند .

کارشناس ارشد حقوقی گرایش خصوصی دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری به شماره ۵۷۸۲۸

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب

 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور و دادگاه های تجدید نظر

 • وکالت تخصصی در سازمان تعزیرات حکومتی(قاچاق کالا و ارز ، دعاوی رفع تعهد‌ ارزی ، دعاوی تعزیرات در امور پزشکی ، بهداشتی ، دارویی‌ و دعاوی گمرکی‌ )
 • وکالت در دعاوی ارز دیجیتال‌ (معاملات فیوچر و آتی کریپتو کارنسی معاملات کریپتوکارنسی)
 • وکالت تخصصی در جرایم کارکنان دولت
 • وکالت در دعاوی شرکت ها و ورشکستگی
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹

 • وکالت در دعاوی کلاهبرداری ، اختلاس ،ارتشا ،جرایم سایبری ،جرایم مالیاتی ،پول شویی‌ ، قاچاق کالا و ارز ، جرایم بانکی ، جرایم بیمه ، اخلال در نظام صادراتی کشور ،جرایم گمرکی ، جرایم بورسی ، اخلال در نظام پولی و بانکی ، اخلال در نظام تولیدی کشور ،ربا و ربا خواری

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی (از قبیل پرونده میلاد حاتمی)

 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی

 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز

 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری

 • وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ..

آدرس دفتر: خیابان صیاد شیرازی جنب اورژانس سابق ساختمان اداری آوا‌ طبقه اول دفتر وکالت موسی الرضا میر

جهت اعطای وکالت به آقای موسی الرضا میر و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850 تلفن دفتر: 46224091

وکیل شهرداری کیست؟

وکیل شهرداری به عنوان یک وکیل حقوقی، در مواردی که شهرداری به عنوان یک موسسه عمومی و غیردولتی درگیر دعاوی است، به شهرداری کمک می‌کند تا حقوق و منافع خود را حفظ کند. از این رو می‌توان گفت وکیل دعاوی شهرداری در حفظ حقوق و منافع یک منطقه شهری و ساکنان آن نقش مهمی را ایفا کرده و مانع از بروز هر بی‌نظمی خواهد شد.

بهتر است بدانید وکیل متخصص امور شهرداری فردی متخصص و مجرب است که می‌تواند در شرایط فشار نیز به خوبی تصمیم‌گیری کرده و در مذاکرات قانونی و قراردادی، نقش مهمی را ایفا کند. همچنین یک وکیل شهرداری فردی بسیار پیگیر است و در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین نتایج را برای موکلانش به ارمغان می‌آورد. او فردی صبور و باصداقت است و در جهت حفظ محرمانگی موکلان خود تلاش زیادی می‌کند.

مشاوره حقوقی با وکیل شهرداری

مشاوره حقوقی با وکیل شهرداری به معنای مشاوره در امور حقوقی مرتبط با شهرداری است. این مشاوره می‌تواند شامل مواردی مانند تدوین قراردادها، مذاکره با شرکت‌های خصوصی و دولتی، حل و فصل اختلافات، ارائه مشاوره حقوقی و غیره باشد. مزایای مشاوره حقوقی با بهترین وکیل دعاوی شهرداری عبارتند از:

 1. دسترسی به تخصص و تجربه وکیل در امور حقوقی شهرداری
 2. حفظ منافع عمومی و حقوق شهروندان
 3. کاهش خطرات حقوقی و جلوگیری از وقوع مشکلات حقوقی
 4. ارائه راهکارهای حقوقی مناسب برای رفع مشکلات و اختلافات

با مشاوره حقوقی با وکیل شهرداری، شهرداری می‌تواند از تخصص و تجربه وکیل در امور حقوقی بهره‌مند شود و از این طریق منافع عمومی و حقوق شهروندان را حفظ کند. همچنین، با کاهش خطرات حقوقی و جلوگیری از وقوع مشکلات حقوقی، شهرداری می‌تواند از صرف هزینه‌های قابل توجهی برای حل و فصل کردن مشکلات حقوقی جلوگیری کند. در نتیجه، مشاوره حقوقی با وکیل شهرداری می‌تواند به شهرداری کمک کند تا به بهترین شکل ممکن از منافع عمومی و حقوق شهروندان پشتیبانی داشته باشد. برای دریافت مشاوره حقوقی می‌توانید از طریق یکی از راه‌های ارتباطی مانند ملاقات حضوری و تماس با شماره وکیل شهرداری، با او ارتباط برقرار کرده و نسبت به دریافت مشاوره حقوقی حضوری یا تلفنی اقدام کنید. به این موضوع توجه داشته باشید که مشاوره حقوقی به عنوان یکی از بهترین خدمات حقوقی وکیل شهرداری شناخته می‌شود.

شرایط تخلف مربوط به عدم احداث پارکینگ

در مرحله اول و قبل از هر اقدامی اخذ و دریافت مجوز ساخت از کمیسیون ماده ۱۰۰، همه موارد مربوط به کاربری ساختمان، متراژ، تعداد طبقات و … در مجوز ثبت خواهد شد که حال در این میان مطابق با کاربری انتخاب شده برای ساختمان، احداث پارکینگ و یا عدم احداث آن از طرف کمیسیون مطرح خواهد شد. اگر که در مجوز ساخت و ساز بر لزوم و ضرورت احداث کردن پارکینگ تاکید شده باشد اما مالک این چنین اقدامی را انجام نداده باشد، قطعا با برخورد قانونی مواجه می شود، به این ترتیب که امکان جریمه نقدی متناسب با میزان تخلف وجود خواهد داشت. جالب است شما عزیزان بدانید که در حالتی که عدم احداث کردن پارکینگ باعث لطمه وارد شدن به ایمنی ساختمان شود، تخریب بنا جای جریمه نقدی را خواهد گرفت، پس بنابراین لازم به ذکر می باشد که کلیه موارد عنوان شده از سوی کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری باید اجرایی بشود تا تخلفات نام برده شده، مرتفع شود.

مراحل رسیدگی کردن به تخلفات ساختمانی در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری چگونه است؟

رسیدگی کردن به تخلفات ساختمانی در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری در دو مرحله انجام خواهد گرفت. در مرحله اول و بعد از ارجاع دادن پرونده تخلف از طرف شهرداری به کمیسیون ماده ۱۰۰، توسط اعضای این کمیسیون اقدام به بررسی پرونده بر اساس دلایل و اسناد موجود خواهد شد که در این بین نماینده شهرداری نیز توضیحات لازم و ضروری را در جلسه ارائه خواهد داد تا در آخر اعضای دیگر کمیسیون رای خود را صادر نمایند‌.

حال که این رای بدوی صادر شده است ممکن است که به ضرر هر یک از طرفین شهرداری و یا مالک بوده باشد، به همین دلیل است که به هر دو طرف فرصت داده می شود که تا در مدت زمان معینی مانند ده روز بعد از ابلاغ رای، نسبت به رای صادره اعتراض خودشان را با کمک وکیل کمیسیون ماده 100 به کمیسیون تجدید نظر ارسال نمایند. اعضای تشکیل دهنده کمیسیون تجدید نظر با اعضای اولیه این کمیسیون متفاوت خواهد بود. در جلسه ای که با حضور اعضا برگزار خواهد شد، شکایت مورد نظر مجددا و دوباره بررسی و رسیدگی خواهد شد و در نهایت رای نهایی به طرفین دعوا ابلاغ می شود.

وکیل شهرداری در تهران کیست؟

وکیل شهرداری در تهران، وکیل پایه یک دادگستری است که در زمینه دعاوی مربوط به شهرداری دارای تجربه و تخصص می باشد. او با اعمالی مانند نظارت بر اجرای قوانین و مقررات شهرداری، رسیدگی به دعاوی مرتبط با شهرداری، از جمله دعاوی مالی، قراردادی و مطالباتی، ارائه مشاوره حقوقی به شهرداری و مسئولان آن و نظارت بر اجرای قراردادهای شهرداری با شرکت‌ها و اشخاص حقوقی دیگر، بهترین خدمات حقوقی را ارائه می‌دهد. ارتباط با وکیل شهرداری به موجب حل و فصل کردن اختلافات و تفسیر قوانین پیچیده از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو برای پیدا کردن بهترین وکیل شهرداری می‌توانید از تجربیات افرادی که با این وکلا در ارتباط بوده‌اند، سایت‌های حقوقی یا مشاوره با بهترین مشاوران حقوقی در این حوزه استفاده کنید.

مشاوره

تلفن تماس :

شبکه های اجتماعی :

پیام بگذارید

مشاوره

تلفن تماس:

شبکه های اجتماعی :

جدیدترین مقالات

مشاوره تخصصی حقوقی

در دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی ، تجاری ، ایرانیان خارج کشور و خانواده