وکیل قاچاق کالا و ارز

ادرس: بلوار صیاد شیرازی - جنب اورژانس قدیم -ساختمان اداری آوا - واحد یک - دفتر وکالت موسی الرضا میر

وکیل متخصص در قاچاق کالا و ارز | مشاوره و دفاع حرفه‌ای برای حقوق شما

برای شناخت بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز ابتدا باید با این جرم آشنا شویم. قاچاق کالا و ارز یک فعالیت غیرقانونی است که شامل وارد کردن یا صادر کردن کالا یا ارز به طور غیرقانونی به یک کشور می‌شود. این فعالیت ممکن است به صورت مخفیانه و بدون رعایت مقررات گمرکی و مالی انجام شود. 

قاچاق کالا و ارز جرم اقتصادی و جرم کیفری محسوب می‌شود، زیرا تأثیر بسیاری بر اقتصاد کشور‌ها، رقابت معاملاتی شرکت‌ها، و تأثیر مالیاتی و گمرکی دارد. در صورتی که کالا‌ها یا ارز‌ها به صورت قاچاق وارد یک کشور شوند، عواقب جدی برای اقتصاد و امنیت ملی خواهد داشت.

 برای مثال، ورود قاچاق کالا و ارز می‌تواند باعث آسیب به تولید داخلی، سرمایه‌گذاری صحیح، اشتغال و درآمد دولت شود.

علاوه بر این، قاچاق کالا و ارز ممکن است به سودجویی غیرقانونی، پولشویی، تقلب مالیاتی و تحریکات تروریستی منجر شود. بیشتر کشور‌ها دارای قوانین سختی برای جلوگیری از قاچاق کالا و ارز هستند و سازمان‌های گمرکی و انتظامی به منظور کنترل و مبارزه با این فعالیت‌های غیرقانونی فعالیت می‌کنند. 

همچنین، همکاری بین‌المللی نیز در شناسایی و مهارت قاچاق کالا و ارز بسیار حیاتی است زیرا این فعالیت‌ها معمولاً در مقیاس بین‌المللی انجام می‌شود و نیاز به همکاری و تعاون بین کشور‌ها جهت مبارزه با آن دارد. 

بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در خوزه قوانین مربوط به تجارت، گمرکی، مالیاتی و غیره فعالیت دارد و می‌تواند در خصوص این جرائم به شما در این موارد کمک کند.

مشاوره با وکیل

قبول وکالت توسط وکیل متخصص

پیگیری وکیل تا مرحله نهایی

وکیل پایه یک دادگستری

خدمات تخصصی وکیل قاچاق کالا و ارز

جرم احتکار

جرم گران فروشی

شرایط اعاده دادرسی

جرم قاچاق سوخت

وکلای متخصص ما

‎⁨وکلای متخصص ما

جرایم مرتبط با قاچاق کالا و ارز چیست؟

قاچاق کالا و ارز معمولاً به صورت گسترده و در ابعاد مختلف انجام می‌شود و از آنجایی که این امر یک فعالیت غیرقانونی است، تمامی مشارکت‌هایی که در آن انجام می‌شود جرم‌های مختلفی محسوب می‌شوند. برخی از جرایم مرتبط با قاچاق کالا و ارز عبارتند از:

 1. قاچاق کالا

  این شامل وارد کردن یا صادر کردن کالا به طور غیرقانونی و بدون پرداخت گمرکی، مالیات یا مالیات بر ارزش افزوده است.

 2. قاچاق ارز

  این شامل حرکت پول از یک کشور به کشور دیگر به منظور تجارت مخفی و بدون رعایت قوانین مالی و ارزی است.

 3. خریدار مال قاچاق

  این شامل مشارکت در فرآیند‌های قاچاق، مانند حمل و نقل کالا یا پول، خریداری محصولات قاچاق یا حتی تبادل پول‌های قاچاقی است.

 4. مساعدت و همکاری در سازماندهی جرم

  این شامل هر گونه مساعدت در سازماندهی فعالیت‌های قاچاق و ارزش‌گذاری آن‌ها است. وکیل با تجربه قاچاق کالا و ارز به تمامی این مصادیق آشنا است و به شما کمک می‌کند.

 5. شستشوی پول

  این جرم شامل فرآیند شستشوی پول‌های ناشی از فعالیت‌های جنایی مانند قاچاق کالا و ارز است.

 6. جعل مدارک

  ساخت یا استفاده از مدارک جعلی برای اجتناب از ردیابی و نشان دادن مجرمین قاچاق کالا و ارز

در ماده 66 مجازات اسلامی آمده است که هرکس با علم و اطلاع با قاچاقچیان در انجام عملیات تشکل‌دهنده این جرم مشارکت کند، شریک جرم شناخته می‌شود و مجازات او با مجازات فاعل مستقل آن جرم برابر است.

 همچنین معاون جرم قاچاق به کسی می‌گویند که در عملیات اجرایی هیچ نقشی ندارد اما او مسئول دستور دادن، راهنمایی کردن، ترغیب کردن افراد به انجام کار و غیره می‌باشد. موارد نام برده شده جرائم مرتبط با قاچاق کالا و ارز از نظر قانون است.

برای دریافت جدیدترین آپدیت مقاله  وکیل مواد مخدر می توانید کلیک کنید.

وکالت در قاچاق کالا و ارز


انواع کالاهای قاچاق از نگاه قانون

در این قسمت به انواع کالاهای قاچاق از نظر قانون اشاره می‌کنیم و این موارد را مورد بررسی قرار می‌دهیم:

1. سری کالاهای ممنوعه:
کالاهای ممنوعه همان کالاهایی هستند که از دیدگاه قانون ورود و خروج آن‌ها امکان‌پذیر نیست. اگر بخواهیم در رابطه با این کالاها مثال بزنیم می‌توانیم به مواردی چون اسحله، مواد مخدر، سری وسایل ویژه عکاسی و فیلم برداری هوایی و… اشاره کنیم.

در این باره همچنین ذکر این نکته حائز اهمیت است که اگر فردی قصد صادر یا وارد کردن کالاهای ممنوعه به کشور را داشته باشد به جرم قاچاق کالا قطعا مجازات خواهد شد!

2. کالاهای مجاز:
شاید این عنوان در بخش کالاهای قاچاق برای شما دور از ذهن به نظر بیاید اما باید بگوییم اگر کالایی که نیاز به موارد گمرکی دارد بدون اخذ مجوز گمرکی وارد یا خارج شود ورود و خروج آن کالا قاچاق محسوب می‌شود و کالاهای مجاز نظیر برنج، ابریشم، انواع ادویه و… تنها در صورت رعایت موارد گمرکی به عنوان کالای قاچاق در نظر گرفته نمی‌شوند و در دسته کالاهای مجاز قرار می‌گیرند!

3. مجازات قاچاق کالاهای مجاز:
به صورت کلی مجازات قاچاق کالاهای مجاز جریمه نقدی برابر با 1 تا 3 برابر ارزش کالا بوده ضمن این که کالاهای موردنظر نیز مصادره خواهد شد.

4. کالاهای مجاز مشروط:
برخی کالاها برای صادرات و یا واردات نیاز به مجوز مرجع قانونی دارند و تنها اخذ مجوز گمرکی برای آن‌ها کافی نیست! گرچه این کالاها ممنوع نیستند اما در بازه‌های زمانی و یا شرایط خاصی احتمال ممنوعیت آن‌ها وجود دارد و در صورت ورود در زمان نامناسب بدون اخذ مجوز قانونی آن کالا در دسته کالاهای قاچاق قرار می‌گیرند. برای نمونه مواردی چون شکر، مرغ، شیر خشک و… در دسته کالاهای مجاز مشروط هستند!

5. مجازات قاچاق کالاهای مشروط:
مجازات قاچاق کالاهای مشروط نیز همانند مجازات کالاهای مجاز خواهد بود و به صورت کلی برای مجازات قاچاق کالاهای مشروط نیز جریمه نقدی برابر با 1 تا 3 برابر ارزش کالا بوده ضمن این که کالاهای موردنظر نیز مصادره خواهد شد.

6. مجازات قاچاق کالاهای یارانه‌ ای:
مجازات قاچاق کالاهای یارانه‌ای برابر با 2 تا 4 برابر ارزش آن کالا بوده و کلیه‌ی کالاهای قاچاق نیز ضبط خواهد شد و فروش اموال تملیکی نیز در این موضوع وجود خواهد داشت.

7. مجازات قاچاق کالا و ارز:
باتوجه به اینکه مبحث مجازات قاچاق کالا و ارز مطابق با ماده 18 و 22 قانون مبارزه با قاچاق کالا برای هر مورد متفاوت است، اگر شخصی در نگهداری و حمل کالا و ارز به صورت قاچاق اقدام کند علاوه‌بر ضبط کالا، وابسته به کالای نگهداری شده به جریمه نقدی نیز محکوم خواهد شد. اما در رابطه با مجازات قاچاق کالا و ارز، این پایان ماجرا نیست! 

در این باره باید بگوییم ضمن موارد فوق الذکر در مورد قاچاق، تمام اموال بدست آمده به همراه ابزار و لوازم مورد استفاده قرار گرفته برای تولید کالا نیز ضبط خواهد شد!

میزان جریمه نقدی برای قاچاق ارز چگونه محاسبه میشود؟

در رابطه با میزان جریمه نقدی برای قاچاق ارز نخست باید بگوییم قاچاق ارز به صورت ورودی و خروجی بررسی می‌گردد که در این باره برای قاچاق ارز ورودی 1 تا 2 برابر ارزش ارز قاچاق شده محاسبه خواهد شد و برای قاچاق ارز خروجی دو برابر این موضوع صدق خواهد کرد. همچنین اگر حواله‌ی ارزی قاچاق فروخته شده باشد هم ارز مصادره خواهد شد هم دو برابر بهای ریالی آن به عنوان جریمه در نظر گرفته خواهد شد.

اینفوگراف مجازات جرم قاچاق کالا و ارز | وکیل موسی الرضا میر

بررسی موضوع حبس در قانون مجازات قاچاق کالا و ارز

مصادیق در قانون مجازات قاچاق کالا و ارز  به صورت زیر است:

در صورتی که میزان کالا و ارزی که در پروسه قاچاق قرار گرفته از 10 میلیون تومان تا 100 میلیون تومان باشد مجازات مجرم 6 ماه تا 2 سال حبس و پرداخت 5 تا 7 برابر میزان ارزش کالا یا ارز، جزای نقدی خواهد بود. همچنین در صورتی که ارزش میزان کالا و ارزی که در پروسه قاچاق قرار گرفته بیش از 100 میلیون تومان باشد، مجازات مجرم 2 تا 5 سال حبس و پرداخت 7 تا 10 برابر میزان ارزش کالا یا ارز، جزای نقدی خواهد بود.

مرجع رسیدگی به جرایم قاچاق کالا و ارز

طبق قانون جمهوری اسلامی ایران مرجع صالح جهت رسیدگی به جرایم قاچاق کالا و ارز دادسرا و دادگاه انقلاب و همچنین سازمان تعزیرات حکومتی است. اما سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که در چه زمان این هر یک از این بخش‌ها اجازه رسیدگی به جرایم قاچاق کالا و ارز را دارند؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم در صورتی که در ابتدای امر ماموران دولت وظیفه ثبت و ضبط کالای قاچاق را بر عهده دارند و بعد از آن برای مجرم مجازات در نظر گرفته می‌شود. در این باره در صورتی که قاچاق کالا و ارز به صورت کاملا حرفه‌ای و سازمان یافته باشد و یا قاچاق کالاهای ممنوع صورت گرفته باشد و یا قاچاق کالا و ارز موجب حبس و یا انفصال از خدمات دولتی باشد مرجع رسیدگی به امورات آن دادسرا و دادگاه انقلاب خواهد بود.همچنین در صورتی که تعداد متهمان بیش از یک نفر باشد و اتهام یک فرد از این افراد در صلاحیت مرجع قضایی باشد مرجع رسیدگی کلیه اشخاص دیگر نیز در همین مرجع در صلاحیت همان مرجع قضایی قرار می‌گیرد. و در سایر موارد احتمال بررسی سازمان تعزیرات حکومتی نسبت به موضوعات اتفاق افتاده بیشتر خواهد بود.

قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز

نظارت بر ورود و خروج کالا در هر کشوری باید با ریزبینی تمام انجام شود. و واحدهای نظارتی کوچکترین کوتاهی نکنند. در این باره وضع قوانین در ایران نیز مورد بررسی صحیح قرار گرفته و جمهوری اسلامی ایران برای موضوع قاچاق کالا و ارز تاکنون قوانین بسیاری را ثبت نموده است.
قوانین مربوط به گمرک، نحوه اعمال تعزیرات حکومتی، تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و… مجموعه مواردی است که به عنوان قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در ایران در نظر گرفته شده است.

در قسمت‌های بالا به جزییات برخی از این قوانین اشاره نمودیم!

قانون جدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز

جدیدترین قانون تصویب شده در رابطه با مبارزه با قاچاق کالا و ارز به سال 1394 باز می‌گردد. در این قانون صراحتا اشاره شده است که قاچاق عبارت است از هر عملی که به موجب آن قانون مربوط به ورود و خروج کالا نقض می‌شود! 

و اگر در زمان ورود یا خروج و یا حتی عرضه آن قاچاقی بودن کالا یا ارز به اثبات برسد مجازات برای این مورد در نظر گرفته خواهد شد! در رابطه با حبس، جریمه نقدی و انفصال از خدمات دولتی که جزو مجازات قاچاق بوده دادسرا و دادگاه انقلاب تصمیم می‌گیرد مگر پرونده مربوط به سازمان تعزیرات حکومتی باشد.

جدیدترین قانون مبارزه با قاچاق کالا که در مجلس به تصویب رسیده و به ریاست جمهوری ابلاغ شده به سال 1394 باز می‌گردد!

مجازات و قانون مبارزه با قاچاق انسان!

قاچاق انسان در دو دسته مورد بررسی قرار می‌گیرد. دسته اول مربوط به وارد یا خارج کردن افراد از مرز کشور است و دسته دوم مربوط به مخفی کردن و یا کمک به اختفاء افراد است! در ماده 2 قانون مبارزه با قاچاق انسان بسیاری از موارد در رابطه با قاچاق انسان روشن شده و اگر در این باره نیازمند وکیل هستید، همین حالا می‌توانید با وکلای ما در ارتباط باشید..

ویژگی‌های وکیل متخصص قاچاق کالا و ارز چیست؟

وکیل متخصص قاچاق کالا و ارز فردی است که قوانین مربوط بع این حوزه را از بر بوده و تسلط بالایی بر کلیه قوانین و تبصره‌ها دارد. از ویژگی‌های دیگر او بروز بودن اطلاعات و علم او در کلیه مسائل حقوقی مختلف است. 

یک وکیل عالی قاچاق کالا و ارز محرم اسرار موکل خود است و با او صادقانه رفتار می‌کند پیش‌بینی خود را از نتیجه پروند به او کاملاً واضح می‌گوید بدون در نظر گرفتن منفعت خود برای دریافت حق الوکاله تا موکل بتواند با چشم باز پرونده را به گردش درآورد. همچنین بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز از مهارت‌های ارتباطی مانند قدرت مذاکره بالا و فن بیان عالی نیز برخوردار است.

یک وکیل خوب قاچاق کالا و ارز قدرت تحلیل بالایی در پرونده و مسائل حقوقی دارد. با تعهد و پشتکاری که یک وکیل دارد می‌تواند تمام تلاش خود را برای بدست آوردن نتیجه مطلوب از پرونده بکند و بهترین دفاع ممکن را از موکل خود در دادگاه انجام دهد.

وظایف وکیل پایه یک قاچاق کالا و ارز چیست؟

اکنون می‌خواهیم به بررسی وظایف وکیل با تجربه قاچاق کالا و ارز بپردازیم یک وکیل با انجام وظایف خود می‌تواند بهترین نتیجه را برای موکل خود رقم بزند وظایف وکیل متصص قاچاق کالا و ارز به شرح زیر است:

 1. نمایندگی حقوقی از موکل خود به بهترین شکل و حاضر شدن در دادگاه برای دفاع از او
 2. تقویت مهارت‌های ارتباطی، مذاکره و فن بیان تا در دادگاه بتواند برای گرفتن عفو یا تخفیف در مجازات با قاضی و طرف دعوی مذاکره کند و با فن بیان خود تأثیر لازم را در دادگاه به نفع موکل خود بگذارد.
 3. وکیل باید بتواند با قدرت تحلیل خود در دادگاه به سخنان قاضی جوری پاسخ دهد و مسلط باشد که همه چیز به نفع موکلش تمام شود.
 4. وکیل وظیفه دارد موکلش را با قوانین آشما کند و به تمام سؤال‌های حقوقی او با صبر و حوصله پاسخ دهد.
 5. وکیل وظیفه دارد پرونده موکل خود را کامل بررسی کند و بدنبال سرنخ و مدارکی باشد که از طریق آن موکل خود را تبرئه کند.
 6. وکیل وظیفه دارد اسرار موکل را فاش نکند.
 7. وکیل وظیفه تنظیم ایناد و لایحه‌های مورد نیاز و تحویل آن‌ها به دادگاه را دارد.

اهمیت استفاده از وکیل خوب قاچاق کالا و ارز چیست؟

افراد ممکن است بدون آگاهی و سواستفاده مجرمین مرتکب جرم شوند به همین دلیل مشاوره حقوقی از وکیل می‌تواند به شما در حل پرونده کمک کند. اهمیت استفاده از وکیل خوب قاچاق کالا و ارز این است که او می‌تواند مجازات متهمان را تا حد زیادی کاهش دهد.

مجازات جرائم مربوط به قاچاق کالا و ارز به نسبت شدت جرم درجات مختلفی دارد و وکیل در تلاش است مجازات موکلش را به پایین‌ترین درجه برساند. وکیل قاچاق کالا و ارز با تخصص، مهارت، تجربه و دانش بالایی که دارد می‌تواند در جریان رسیدگی به پرونده‌های مربوط به کالای غیر قانونی و ارز عملکرد نسبتاً خوبی در مراحل رسیدگی و دفاع از موکل خود داشته باشد.

وکیل با تجربه قاچاق کالا و ارز چگونه پرونده را پیگیری می‌کند؟

وی ابتدا پرونده را مورد ارزیابی دقیق قرار می‌دهد تا اطلاعات کاملی از شواهد و ادعا‌ها دریافت کند. سپس شروع به جمع‌آوری شواهد و مدارک می‌کند تا بتواند دفاع قوی‌تری در دادگاه انجام دهد. 

اکنون با نوشتن دادخواست حقوقی جهت جریان دادرسی یک پرونده را آغاز می‌کند. لازم به ذکر است که تنظیم دادخواست توسط خواهان دعوی جرائم قاچاق کالا و ارز صورت می‌گیرد. 

حال طبق ماده ۲۲ و ۴۴ قانون مبارزه با قاچاق دادخواست برای تعیین صلاحیت به شعبه‌های مختلف دیوان عالی کشور فرستاده می‌شود تا مشخص شود کدام بخش مسئول رسیدگی به این جرائم است. 

بنابر نوع جرم و شدت آن می‌تواند پرونده را در صلاحیت دادگاه تعزیرات حکومتی، دادگاه انقلاب و داد سرا بداند. سپس متهم را احضار می‌کنند و وکیل به عنوان نماینده او در دادگاه می‌تواند حضور یابد و شروع به دقاع کردن از او کند. بعد از این باید منتظر رأی دادگاه باشند و در صورت نیاز وکیل باید درخواست دادگاه تجدید نظر دهد و مجدداً از موکل خود دفاع کند.

پیشنهاد در خصوص مشاوره با وکیل قاچاق کالا و ارز

پیشنهاد ما به شما این است که قبل از اینکه وکیلی را اخذ کنید از او مشاوره حقوقی بخواهید و او را در رابطه با ویژگی‌هایی که یک وکیل باید داشته باشد و آگاه بودن او به وظایفش که تمام این موارد را قبلاً ذکر کردیم بسنجید. وکیلی که اخذ می‌کنید باید بتواند با شما ارتباط برقرار کند و با او احساس راحتی داشته باشید تا بتوانید تمامی جزییات پرونده را با خیال راحت به او بگویید. 
در این صورت وکیل می‌تواند با دانستن جزییات به مدارک و سرنخ‌های بیشتری برای تبرئه شما پیدا کند. از طریق تماس گرفتن با شماره وکیل قاچاق کالا و ارز ۰۹۱۲۳۸۲۹۸۵۰ می‌توانید از وکیلی که تمامی ویژگی‌های لازم را دارا است و به وظایف خود عمل می‌کند مشاوره حقوقی دریافت کنید.

عوامل مؤثر بر هزینه وکیل قاچاق کالا و ارز چیست؟

عواملی که بر هزینه وکیل قاچاق کالا و ارز مؤثر‌اند می‌توانند شامل شهری که وکیل در آن فعالیت دارد و خیابانی که دفتر وکالتش در آن قرار دارد باشد. عامل دیگر سرشناس بودن وکیل است هرچه وکیل خوشنام‌تر باشد یعنی پرونده‌های زیادی را با موفقیت پشت سر گذاشته و به این دلیل وکیل می‌تواند هزینه بیشتری از موکلان خود درخواست کند. 

دانش، تجربه و مهارت وکیل هرچه بیشتر باشد هزینه وکیل قاچاق کالا و ارز نیز بیشتر خواهد شد. حق الوکاله وکیل به پیچیدگی پرونده شما نیز بستگی دارد اگه پرونده پیچیده باشد وکیل می‌تواند هزینه بیشتری را از موکلش درخواست کند همچنین زمانی که برای پرونده قرار است صرف کند اگر زیاد باشد به همان نسبت حق الوکاله درخواستی او نیز بیشتر خواهد شد.

چگونه وکیل پایه یک قاچاق کالا و ارز را پیدا کنم؟

از طریق سرچ کردن کلمه کلیدی وکیل عالی قاچاق کالا و ارز سایت‌هایی برای معرفی وکلای این حوزه به شما نمایش داده می‌شود. همچنین می‌توانید به کانون وکلا نیز مراجعه کنید و اطلاعات تماس وکیل مورد نظرتان را پیدا کنید. 
پرس و جو از اطرافیان نیز راه دیگری است که می‌توانید از طریق آن برای پیدا کردن یک وکیل متخصص قاچاق کالا و ارز اقدام کنید. در فضای مجازی می‌توانید با خواندن نظرات دیگران وکیل مورد نظرتان را بشناسید و اقدام به گرفتن مشاوره حقوقی از وی کنید.

بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در چه زمینه‌هایی می‌تواند به ما کمک کند؟

وکیل خوب قاچاق کالا و ارز در مصادیق این جرم می‌تواند به ما کمک کند. این موارد به شرح زیر هستند:

 1. کالایی که خارج کردن آن از مرز ممنوع بوده یا فقط طبق شرایطی انجام می‌شود و قرار بوده که به صورت موقت از کشور خارج کنند را در زمان تعیین شده برنگردانند.
 2. اضافه کردن بار به محموله‌های خروجی از کشور و تغییر دادن جنس و نوع محموله یا کم کردن بار از محموله‌های وارده به داخل کشور.
 3. با جعل کردن مدارک و اسناد تقلبی کالایی را به کمرک معرفی کنند.
 4. نام و علامت تجاری ایرانی روی کالا‌ها زدن به هدف تقلب کردن
 5. وارد کردن کالا‌هایی که‌شناسه کالا و‌شناسه رهگیری ندارند نیز جزء زمینه‌های جرم قاچاق کالا و ارز می‌باشد.
وکالت در قاچاق کالا و ارز
Advocacy in goods and currency smuggling

چرا باید مسائل قاچاق کالا و ارز را با وکیل در میان بزاریم؟

مسئله قاچاق کالا و ارز مسئله ساده‌ای نیست! بنابراین بررسی آن نیاز به تخصص و مهارت و تجربه‌ی بالایی دارد. در این باره باید بگوییم مواجهه با اتهام قاچاق کالا و ارز می‌تواند اضطراب و نگرانی زیادی را به همراه داشته باشد. 

پیچیدگی قوانین و رویه‌های قضایی در این زمینه، ضرورتِ یافتن وکیلی متخصص و باتجربه را بیش از پیش آشکار می‌کند. مشاوره با بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز، مزایای متعددی را برای شما به ارمغان خواهد آورد از جمله:

 1. دفاع قوی و تخصصی از حقوق شما: وکیل متخصص با تسلط بر قوانین و مقررات مربوط به قاچاق کالا و ارز، قوی‌ترین دفاع را از حقوق شما در مراجع قضایی و اداری به عمل خواهد آورد.
 2. ارائه راهکارهای قانونی مناسب: وکیل با بررسی دقیق شرایط پرونده شما، بهترین راهکارهای قانونی را برای حل مشکل شما ارائه می‌دهد.
 3. جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه: وکیل با آگاهی از روند قانونی، از اتلاف وقت و هزینه شما جلوگیری می‌کند.
 4. افزایش شانس موفقیت در پرونده: انتخاب وکیل باتجربه و کارآزموده، شانس موفقیت شما در پرونده را به طور قابل توجهی افزایش می‌دهد.

همچنین برای انتخاب وکیل قاچاق کالا و ارز، به نکات زیر توجه کنید:

 1. تخصص و تجربه: وکیلی را انتخاب کنید که در زمینه قاچاق کالا و ارز تخصص و تجربه کافی داشته باشد.
 2. سابقه موفقیت: وکیلی را انتخاب کنید که در پرونده‌های مشابه سابقه موفقیت داشته باشد.
 3. مهارت و فن بیان: وکیلی را انتخاب کنید که از مهارت و فن بیان قوی در دادگاه برخوردار باشد.
 4. اخلاق حرفه‌ای: وکیلی را انتخاب کنید که به اصول اخلاقی پایبند باشد و در حفظ اطلاعات محرمانه شما کوشا باشد.
 5. هزینه وکیل: در مورد حق الوکاله و نحوه پرداخت آن با وکیل به توافق برسید.

باتوجه به مواردی که گفتیم اینک اگر به مشاوره تخصصی حقوقی در زمنیه قاچاق کالا و ارز نیازمند هستید و می‌خواهید با یکی از بهترین وکلای تهران در این زمینه ارتباط داشته باشید همین حالا می‌توانید از طریق پل‌های ارتباطی سایت با ما در ارتباط باشید.

جمع بندی از این مقاله:
ما در مطالب این صفحه در رابطه با وکیل قاچاق کالا و ارز سخن گفتیم و در این باره اطلاعات مفیدی به شما عزیزان ارائه نمودیم و همچنین برترین وکیل قاچاق کالا و ارز را نیز به شما عزیزان معرفی کردیم. اینک در انتها به برخی از سوالات متداول شما همراهان گرامی پاسخ خواهیم داد.

سؤالات متداول از وکیل قاچاق کالا و ارز

مرجع رسیدگی به جرائم قاچاق کالاو ارز کدام دادگاه است؟
بنابر شدت جرم متفاوت می‌باشد اما به طور کلی دادگاه انقلاب، دادسرا و دادگاه تعزیرات حکومتی به این جرائم رسیدگی می‌کنند.

مجازات جرم قاچاق کالا و ارز در کشور ما چیست؟
حبس، جریمه نقدی

وظیفه وکیل در موارد پرونده‌های غیرقانونی چیست؟
وکیل باید تا حد ممکن برای موکل خود در مجازاتش تخفیف بگیرد و جریمه او را به حداقل برساند.

قبول وکالت در دعاوی خانواده:

مطالبه و اجرای مهریه-ازدواج مجدد مرد-سلب حضانت-نفقه-طلاق-طلاق توافقی-طلاق از طرف مرد-طلاق از طرف زن-نفقه فرزند- نفقه زن

و دیگر موارد مربوط به دعاوی خانواده….

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :

پیام بگذارید

مشاوره

تلفن تماس :

شبکه های اجتماعی :

جدیدترین مقالات

مشاوره تخصصی حقوقی

در دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی ، تجاری ، ایرانیان خارج کشور و خانواده