وکیل حقوقی

ادرس: بلوار صیاد شیرازی - جنب اورژانس قدیم -ساختمان اداری آوا - واحد یک - دفتر وکالت موسی الرضا میر

چرا به مشاوره حقوقی نیاز هست؟ 18 تا از رایجترین موارد حقوقی!

در دنیای پیچیده امروز، افراد در بسیاری از مواقع با مسائل و چالش‌های حقوقی مواجه می‌شوند. قوانین و مقررات در حال تغییر و تحول هستند و درک آنها برای افراد عادی دشوار است. در چنین شرایطی، مشاوره حقوقی می‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات و ابهامات باشد. 

ما در مطالب این صفحه در رابطه مشاوره حقوقی سخن خواهیم گفت و به صورت جامع و کامل این خدمت را از جانب خودمان به شما همراهان گرامی معرفی خواهیم نمود. همچنین در همین مطلب راه‌های دریافت خدمات مشاوره حقوقی با وکیل موسی الرضا میر را نیز به شما اعلام خواهیم نمود و آدرس‌ و پل‌های ارتباطی ایشان را نیز در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد بنابراین تا انتهای مطالب این صفحه همراه ما باشید.

مشاوره حقوقی چیست؟

مشاوره حقوقی فرآیندی است که در آن یک وکیل متخصص، به موکل خود در مورد مسائل حقوقی مربوط به پرونده او، اطلاعات و راهنمایی ارائه می‌دهد. وکیل با بررسی دقیق جزئیات پرونده، به موکل می‌گوید که چه حقوق و تعهداتی دارد، چه اقداماتی می‌تواند انجام دهد و چه نتایجی می‌تواند از پیگیری پرونده خود انتظار داشته باشد.

مشاوره با وکیل حقوقی

قبول وکالت توسط وکیل متخصص

پیگیری وکیل تا مرحله نهایی

وکیل پایه یک حقوقی

مشاوره تخصصی در امور حقوقی

مشاوره حقوقی تلفنی

در برخی از موارد امکان دارد که یک شخص به دلیل مشکلات شخصی نتواند به صورت حضوری از یک مشاور حقوقی مشاوره دریافت کند، با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی این مشکل قابل حل می باشد. این دسته از افراد می توانند از خدمات حقوقی تلفنی استفاده کنند.

مشاوره حقوقی آنلاین امکان پذیر هست؟

اهمیت مشاوره حقوقی آنلاین زمانی مشخص می شود که اشخاص به امکانات مشاوره حقوقی حضوری مناسب دسترسی ندارند و یا امکان مراجعه به مشاور حقوقی را ندارند. همچنین دریافت وقت ملاقات از وکلا معمولا زمان بر می‌باشد. و ممکن است باعث شود دیرتر به پاسخ پرسش های حقوقی خود برسید. اما شما در مشاوره حقوقی آنلاین به راحتی می توانید که با دسترسی به یک تلفن هوشمند ، به جواب پرسش حقوقی برسید.

مشاوره تخصصی حقوقی

وکیل ملکی

وکیل سرقفلی

وکیل خانواده

وکیل مشارکت در ساخت

وکلای متخصص ما

‎⁨وکلای متخصص ما

شماره مشاور حقوقی و آدرس دفتر جهت مراجعه حضوری

آدرس دفتر: خیابان صیاد شیرازی جنب اورژانس سابق ساختمان اداری آوا‌ طبقه اول دفتر وکالت وکیل پایه یک دادگستری موسی الرضا میر

جهت اعطای وکالت به آقای موسی الرضا میر و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره های زیر تماس بگیرید: 

تلفن همراه: ۰۹۱۲۳۸۲۹۸۵۰
تلفن دفتر: ۴۶۲۲۴۰۹۱

در چه مواردی به مشاوره حقوقی احتیاج دارید؟

به صورت اصولی و کلی تر که بگوییم همه‌ی کسانی که از ابعاد حقوقی پرونده اطلاعاتی ندارند نیازمند ارائه مشاوره حقوقی هستند و افرادی که به دلیل محدودیت زمان همچنین مشکلات رفت‌ و آمد و به دلایل دیگری چون نبود مشاور خبره در محل زندگی نمی‌توانند از این خدمت به صورت حضوری استفاده کنند، مشاوره حقوقی تلفنی بهترین گزینه برایشان خواهد بود.

تفاوت مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری کدامند

مشاوره حقوقی تلفنی نسبت به مشاوره حقوقی حضوری دارای مزایایی است از جمله کمتر بودن هزینه نسبت به مشاروه حضوری! همچنین از دیگر مزایای آن می‌توان به عدم محدودیت زمانی آن، ارتباط با بهترین مشاوران کشور، ارائه مشاوره در هر لحظه و آن نیز اشاره کرد.

مزیت های مشاوره حقوقی چیست؟ 

قطعا همه‌ی ما در عرصه‌های مختلف زندگی به مشاوره‌های زیادی احتیاج داریم‌. یکی از مشاوره‌هایی که بسیار حساس و مهم هستند مشاوره‌های حقوقی در زمینه‌های مختلف می‌باشد. مشاوران حقوقی با آگاهی و دانش لازم و کافی، و همچنین به دلیل تجربه و تخصص‌هایی که در هر حوزه دارند تا حدودی در منافع و سود ما سهیم هستند. آن‌ها با اطلاعاتی که در اختیار ما قرار می‌دهند سبب می‌شوند که پیش از هر اقدامی جوانب و سختی‌های کار را بسنجیم.

1. مشاوره حقوقی در خصوص کلاهبرداری

لازم است بدانید که معنای عرفی کلاهبرداری با معنای قانونی آن کاملا متفاوت می‌باشد. در جامعه هر گونه سو استفاده مالی کلاهبرداری تلقی می‌شود. اما در معنای قانونی آن کلاهبرداری شرایط تحقق و تشکیل خاص خود را دارد.
مزیتی که مشاوره حقوقی در زمینه کلاهبرداری دارد این است که قبل از طرح دادخواست کلاهبرداری به شما کمک می‌کند که یک دید کلی پیدا کنید. به طور مثال در صورت وجود اختلاف حقوقی مشاوره حقوقی این کمک را به شما می‌کند که بهترین مسیر را در تنظیم دادخواست انتخاب کنید.

2. مشاوره حقوقی در خصوص امور بانکی

بیشترین موضوع دعاوی بانک‌ها به علت عدم پرداخت بدهی تسهیلات است و همچنین بیشتر پرونده‌های علیه بانک‌ها میزان مبلغ سود بانکی می‌باشد. مشاوره حقوقی بانکی طبق مقرراتی که در بخشنامه بانک مرکزی ذکر شده است، به مشکلات حقوقی بانک می‌پردازد. لازم به ذکر است که دعاوی بانکی که موضوع آن وجه نقد می‌باشد دارای هزینه تسهیلات زیادی است که مشاورین حقوقی در کاهش این ریسک از نقش بزرگی برخوردار هستند.

3. مشاوره حقوقی در خصوص دعاوی کیفری

یکی از خصوصیات مهم دعاوی کیفری این است که در صورت عدم اثبات جرم، به افترا می‌انجامد و پیگرد قانونی دارد. بنابراین، مشاوران حقوقی کیفری پیش از طرح دعوی با در نظر گرفتن ریسک سنجی و همین طور پیش بینی احتمال افترا یک دید و بررسی کلی در این حیث انجام می‌دهند. در این گونه مشاوره‌ها معمولا دلایل وقوع جرم بررسی و در خصوص مشورت یا عدم شکایت کیفری تصمیم گیری و جمع بندی می‌شود.

4. مشاوره حقوقی در زمینه جرایم رایانه‌ ای

همان طور که می‌دانید پیشرفت و گسترش اینترنت در کنار مزایای بالایی که داشت زیان‌هایی را هم به همراه خود دارد. از جمله این زیان‌ها می‌توان به جرایم‌ سایبری اشاره کرد. افرادی که در معرض این جرم‌ها چون هک سیستم و دستگاه خود قرار می‌گیرند باید به صورت آنی به مشاوره حقوقی مراجعه کنند. مشاوره حقوقی با راهنمایی و ارائه راهکار و پیشنهاداتی در این خصوص به شما در انتخاب بهترین گزینه کمک می‌کند.

5 مشاوره حقوقی امور مالیات

با توجه به این که امروزه در کشور ما به قسمت مالیات توجه ویژه‌‌ای شده است. می‌شود گفت که بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ آزاد و دولتی با این مشکل سر و کار دارند. بسیاری از این کسب و کار‌ها برای رهایی از این مشکلات از مشاوران حقوقی مالیات استفاده می‌کنند. آن‌ها با توجه به دانش و تخصص خود در اصول مالیاتی و همچنین آگاهی جامعی که درباره قوانین و مقررات حوزه مالیات دارند در بسیاری از موارد از واریز مالیات های نادرست جلوگیری و یا در مواردی دیگر مقدار آن‌ها را به حداقل می‌رسانند.

6. مشاوره حقوقی تخصصی پیش از ازدواج

همان طور که می‌دانید سنت ازدواج در کشور ما بسیار تکریم شده است. در کشور ما طبق آیین دین اسلام افراد پس از خواندن خطبه عقد به نکاح هم در می‌ آیند. اما پیش از عقد نکاح مقرراتی برای زوجین در نظر گرفته شده است. این مقررات به منظور جلوگیری از بروز چالش و آسیب در زندگی زناشویی می‌باشد. افراد می بایست پیش از عقد با افرادی به عنوان مشاوره حقوقی ازدواج یا خانواده مشورت کنند. این افراد زوجین را درباره مسائل مهم زناشویی قوانین و مقررات لازم قبل و بعد از ازدواج و هم چنین امور خانواده مطلع می‌کند.

7. مشاوره حقوقی خوب در زمینه های چک و سفته

 یکی از اسناد لازم الاجرایی که در قانون تجارت به صراحت تعریف شده است چک می‌باشد. چک نوعی پول تحریری است که افراد از آن برای انتقال وجه و یا ضمانت استفاده می‌کنند. بیشترین کاربرد و همچنین بیشترین دعاوی که این پول تحریری در میان مردم دارد معمولا مربوط به انتقال وجه می‌باشد. اما بیشترین دعاوی که در محاکم قضایی مطرح می‌شود مربوط به چک بی محل می‌باشد. به این معنی که موجودی حساب دارنده چک، کمتر از مبلغ نوشته شده روی چک است. مشاوران حقوقی با ارائه مشاوره حقوقی به افراد مسیر‌هایی را به آن‌ها نشان می‌دهند که بتوانند به شیوه قانونی وجه خود را نقد کنند و به حقوق خود در محاکم قضایی برسند.

8. مشاوره حقوقی دعاوی دیوان عدالت اداری

مجموع دعاوی که در دیوان عدالت اداری مطرح می‌شود مربوط به شکایت یک شخص از شخص دیگری نیست بلکه دامنه شکایت مربوط به یک شخص از آیین نامه‌ها و مصوباتی است که توسط ارگان‌های دولتی مطرح شده است. مشاوران حقوقی می‌توانند با استناد به منطق و استدلال های لازم و همچنین قوانین و مقررات رفع نقص یک آیین نامه را از دیوان عدالت اداری بخواهند. 
لازم به ذکر است که شکایت به دیوان عدالت اداری حضوری نیست و افراد می‌توانند با مشورت افراد خبره و آگاه که در این زمینه دانش و تخصص لازم را دارند با کمترین هزینه و زیان دادخواست خود را تنظیم کنند.

مشاوره حقوقی خرید و فروش ملک 

9. مشاوره حقوقی حرفه ای برای خرید و فروش ملک 

امروزه خرید و فروش ملک در استان‌های ایران به خصوص تهران با خطرات و ریسک‌‌های بزرگی همراه است. شما می‌توانید پیش از بستن قرارداد از مشاوره حقوقی درباره فرآیند معامله مشورت بگیرید و با راهنمایی و دانش او قرارداد را ببندید. همچنین در صورت طرح دعاوی ملکی، شما به کمک مشاوره حقوقی ملکی می‌توانید با ارائه دلیل و مدرک و همین طور مستندات لازم به حقوق خود برسید.

10. مشاوره حقوقی در خصوص خیانت در امانت

همان طور که می‌دانید خیانت در امانت بر اساس عرف و شرع جرم است. این عبارت در اصطلاح حقوقی هم به این معنا به کار رفته است. بدین ترتیب که شما مالی را به عنوان امانت به فردی می‌سپارید اما در زمان پس گرفتن، شخص مال مزبور را به شما پس نمی‌دهد. در این صورت شما با کمک مشاوره حقوقی شکایت خود را در مراجع قضایی ثبت می‌کنید تا با راهکار‌ها و دانشی که مشاوره حقوقی دارد مال رباینده را به شما برگرداند.

11. مشاوره حقوقی تخصصی ساخت‌ و ساز

امروزه ساخت‌‌وساز به یکی از سود آورترین درآمد‌های فعلی تبدیل شده است. همانگونه که می‌دانید افراد با استفاده از سرمایه‌های خود می‌توانند با دیگران در یک ساخت و ساز سرمایه گذاری کنند. با توجه به اینکه این اقدام دارای سود‌ سرشاری می‌باشد اما از یک سو افراد برای انجام ساخت ‌و ساز نیاز به مجوزهای قانونی و پروانه‌ی ساخت دارند استفاده از یک وکیل برای این موضوع اهمیت دارد.
افراد با داشتن مشاوره حقوقی مراحل بعدی ساخت‌‌ و ساز را برای خود آسان می‌کنند. همچنین آن‌ها با آگاهی از قوانین و مقررات ویژه ساخت و ساز و مقررات پیش از انعقاد افراد را در این طرح یاری می‌کنند و می‌شود گفت که در صورت طرح دعوی میان شرکا یا ارگان‌های دولتی با ارائه استدلال‌های منطقی از موکلین خود دفاع می‌کنند.

12. مشاوره حقوقی حرفه ای در زمینه های سهم الارث

طبق قوانین و مقررات ایران شخصی که فوت می‌کند، اموال و دارایی او به صورت قهری به وراث او می‌رسد. این قانون مشتمل بر تمام اتباع ایران چه در داخل کشور چه در خارج می‌باشد. برای اینکه تقسیم اموال به درستی و همچنین سهم هر شخص را به شکل صحیح مشخص کنید پیشنهاد می‌شود که در این زمینه حتما با وکیل‌های متخصص در این حوزه مشورت کنید.

13. مشاوره حقوقی و راهنمایی کسب و کار

امروزه نقش مشاوران حقوقی در کسب و کارهای بزرگ و کوچک بسیار پر رنگ شده است. به گونه‌ای که افراد بدون اطلاعات لازم و جامع در این باره ممکن است متحمل ضرر و زیان‌های بزرگی شوند. 
کسب و کارها چه در عرصه کشوری و چه در عرصه بین المللی دارای قوانین و مقررات خاصی هستند که صاحبان آن‌ها بدون در نظر گرفتن این قوانین ممکن است متحمل خسارات فروانی شوند. 
از این رو به این صاحبان پیشنهاد می‌شود که پیش از انعقاد قراردادها یا راه اندازی کسب و کار مربوطه درباره تمام جوانب حقوقی آن با متخصصان و مشاوران این حوزه مشورت کنند. قطعا مشاوران حقوقی کسب و کار با اطلاعات جامعی که دارند همچنین با استفاده از تجربیات خود می‌توانند کمک شایانی به صاحبان کسب و کار کنند.

14. مشاوره حقوقی خوب در امور طلاق توافقی

یکی از راه‌های جدایی زوجین از یکدیگر طلاق توافقی می‌باشد. بدین صورت که با رسیدن توافق بر سر مسائلی چون نفقه، مهریه، حضانت فرزندان از یکدیگر جدا می‌شوند. مشاوران حقوقی طلاق توافقی به افراد در رابطه با توافق بر سر مسائل فوق مشاوره می‌دهند و فرآیند طلاق توافقی را آسان می‌کنند.

15. مشاوره حقوقی معامله به قصد فرار از دین

این معامله زمانی است که، فرد پس از محکومیت در دادگاه اموال خود را به قصد فرار از بدهی به دیگری منتقل کند. در این صورت اگر قصد شخص از عدم پرداخت بدهی در دادگاه ثابت شود معاملات او باطل می‌شوند. در این شرایط اموال وی را توقیف می‌شود افراد می‌توانند طلب خود را از اموال او وصول کنند. 
لازم به ذکر است که برای تشخیص معاملات عادی با معاملاتی که شخص در آن قصد فرار از بدهی دارد از مشاور حقوقی در این زمینه کمک بگیرید. چرا که او می‌تواند با ارائه راهکارهایی این ادعا را در دادگاه اثبات کند.

16. مشاوره حقوقی تخصصی برای ایرانیان خارج از کشور

همه ایرانیان تابع ایران مقیم خارج در مسائلی چون خرید و فروش ملک تابع قوانین ایران هستند. همچنین در مسائلی چون ازدواج  طلاق و… باید از قوانین ایران پیروی کنند. این افراد معمولا به دلیل دور بودن از قوانین ایران آگاهی چندانی در این زمینه ندارند و از مشاوران حقوقی برای پیشبرد کارهایشان کمک می‌گیرند.

17. مشاوره حقوقی خوب در امور تخلیه ملک 

یکی از مسائل قدیمی که از دیرباز مطرح بوده است مسئله تخلیه ملک است. بسیاری از افراد به دلیل عدم آگاهی ار روابط بین موجر و مستاجر در این زمینه دچار مشکلاتی چون عدم تخلیه توسط مستاجر می‌شوند. 
مالکان در این شرایط از مشاوران حقوقی برای باز پس گیری ملک خود کمک می‌گیرند. این مشاوران به دلیل آگاهی در قوانین و مقررات پیچیده مربوط به روابط موجر و مستاجر در کمک به مالکان موفق هستند.

18. مشاوره حقوقی تخصصی خانواده

امروزه یکی از دعاوی مطرح در دادگاه خانواده مربوط جریحه دار کردن احساسات، نقض حقوق طرفین یا عدم اطلاع از مسئولیت‌های یکدیگر است. گاهی اوقات زن و مرد به دلیل نبود آگاهی لازم و کافی درباره مسائل و مسئولیت‌هایی که در قبال یکدیگر دارند آن‌ها را درگیر کشمکش های زیادی می‌کند.
مشاوران حقوقی حوزه خانواده با اطلاعات جامع و کاملی که در این زمینه دارند و همچنین تخصص و تجربه لازم در بسیاری از موارد موفق شده‌اند که زوجین را  از حقوق و مسئولیت‌های نسبت به هم آگاه کنند و جلوی بسیاری از اتفاقات ناگوار همچون طلاق را بگیرند.

هزینه و دستمزد مشاوره حقوقی چقدر است؟

هزینه مشاوره حقوقی معمولا برحسب ساعت و کیفیت مشاوره حقوقی محاسبه می‌شود. البته ناگفته نماند که میزان موفقیت در پرونده‌های حقوقی در هزینه آن تاثیر گذار است. همچنین تعیین هزینه پرونده‌های حقوقی تا حدود زیادی به میزان منافع کسب شده از پرونده حقوقی بستگی دارد. هر موسسه حقوقی با توجه به ساعت و کیفیت مشاوره حقوقی خود میزان تعرفه را مشخص می‌کند.
امروزه درآمد مشاوران حقوقی مناسب است زیرا آن‌ها با توجه به حساسیت بالایی که در کار خود دارند مشاوره‌های ارزشمندی را به افراد می‌دهند. بنابراین انتظار می‌رود که میزان هزینه در این عرصه بالا باشد. طبق آنچه که گفتیم هزینه مشاوره حضوری بیشتر از تلفنی است!

مشاوره حقوقی آنلاین چه خدماتی را میتواند ارائه دهد؟

مشاوره حقوقی آنلاین به ارائه خدمات حقوقی به صورت غیرحضوری و از طریق بسترهای مختلف اینترنتی مانند وب‌سایت، اپلیکیشن موبایل، پیام‌رسان‌ها و تماس تصویری گفته می‌شود. در این نوع مشاوره، افراد می‌توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری به دفتر وکیل، از طریق اینترنت با وکیل مورد نظر خود ارتباط برقرار کرده و در مورد مسائل حقوقی خود مشورت کنند.
یکی از خدمات ارزنده‌ی ما در رابطه با حوزه مشاوره، مشاوره حقوقی آنلاین است که با این خدمت شما در هرجای ایران عزیز که باشید، می‌توانید با مشاورین خبره ما به صورت آنلاین در پیام‌ رسان‌ها در ارتباط باشید و مشکلات حقوقی خود را حل کنید و به کلیه ابهاتتان پاسخ دهید.

4 مزایای مثبت مشاوره حقوقی آنلاین

1. دسترسی آسان:
مهم‌ترین مزیت مشاوره حقوقی آنلاین، دسترسی آسان به آن است. افراد می‌توانند در هر زمان و از هر مکانی که به اینترنت دسترسی دارند، با وکیل ما تماس گرفته و از خدمات مشاوره حقوقی بهره‌مند شوند. این امر برای افرادی که در مناطق دور افتاده زندگی می‌کنند یا به دلیل مشغله کاری امکان مراجعه حضوری به وکیل را ندارند، بسیار مفید است.

2. صرفه‌جویی در وقت و هزینه:
مشاوره حقوقی آنلاین به شما کمک می‌کند تا در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید. در این باره دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه برای رفت و آمد به دفتر وکیل نیست و می‌توانید در کمترین زمان ممکن از خدمات مشاوره حقوقی بهره‌مند شوید.

3. حفظ اطلاعات محرمانه شما:
در مشاوره حقوقی آنلاین، محرمانه بودن اطلاعات شما به طور کامل مدنظر وکیل قرار می‌گیرد و شما می‌توانید بدون هیچ‌گونه نگرانی در مورد افشای اطلاعات شخصی خود، با وکیل خود صحبت کنید.

4. انتخاب وکیل مناسب:
در مشاوره حقوقی آنلاین، می‌توانید به راحتی و با صرف زمان کم، بهترین وکیل را برای پرونده خود انتخاب کنید. شما می‌توانید با مطالعه رزومه و سوابق وکلای مختلف، وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید و از خدمات او به صورت آنلاین بهره‌مند شوید.

نحوه انجام مشاوره حقوقی آنلاین

برای مشاوره حقوقی آنلاین ابتدا هماهنگی‌های لازم با شما در رابطه با هزینه، زمان جلسه و موارد دیگر انجام خواهد شد و سپس شما در تایم مقرر شده می‌توانید به صورت آنلاین با وکیل ما در ارتباط باشید و به پاسخ کلیه سوالات خود دست یابید.

جمع بندی:
خدمات مشاوره حقوقی ما به شما عزیزان در این مطلب به صورت جامع و کامل معرفی شد و حوزه‌های مشاوره حقوقی ما نیز به شما عزیزان معرفی گردید! ما در کلیه حوزه‌های حقوقی به ارائه خدمات مشاوره حقوقی می‌پردازیم و در این امر همواره رضایت موکلین محترم را در اولویت قرار دادیم و امیدواریم در این امر موفق بوده باشیم. اگر به مشاوره حقوقی با وکیل موسی الرضا میز نیاز دارید، همین حالا از طریق پل‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید!

سوالات متداول از مشاوره حقوقی

ما در این بخش به برخی از سوالات شما عزیزان پاسخ دادیم:

وکلای شما در چه زمینه‌هایی مشاوره حقوقی می‌دهند؟
وکلای ما در بسیاری از زمینه‌ها از جمله دعاوی ملکی، کیفری، خانواده و… به شما عزیزان مشاوره می‌دهند و شما می‌توانید با خیالی راحت از خدمات مشاوره حقوقی ما استفاده کنید.

آیا شما خدمات مشاوره حقوقی آنلاین نیز دارید؟
بله؛ وکلای ما به صورت آنلاین نیز می‌توانند با شما جلسه‌ی مشاوره حقوقی داشته باشند و امکان مشاوره حقوقی به صورت آنلاین نیز وجود دارد!

چگونه می‌توانم از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی شما بهره‌مند شوم؟
شما برای مشاوره حقوقی تلفنی تنها کافیست با شماره تلفن‌های درج شده در سایت تماس بگیرید تا علاوه‌بر راهنمایی، از وکلای ما مشاوره حقوقی بگیرید.

آیا امکان مشاوره به صورت حضوری نیز وجود دارد؟
بله؛ شما می‌توانید به صورت حضوری نیز به دفتر ما واقع در خیابان صیاد شیرازی جنب اورژانس سابق ساختمان اداری آوا‌ طبقه اول دفتر وکالت موسی الرضا میر مراجعه کنید.

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :

پیام بگذارید

مشاوره

تلفن تماس :

شبکه های اجتماعی :

جدیدترین مقالات

راه های ارتباطی با بهترین وکیل پایه یک

جهت ارتباط با بهترین وکیل پایه یک دادگستری میتوانید از طرق زیر اقدام فرمایید :

تلفن همراه: 09123829850

تلفن تماس: 02146224091

آدرس: خیابان صیاد شیرازی جنب اورژانس قدیم ساختمان اداری آوا طبقه اول دفتر وکالت موسی الرضا میر

راه ارتباط با وکیل