وکیل در ایرانشهر—مشاوره تخصصی با وکیل حقوقی

ادرس: سیستان بلوچستان-خیابان بلوچ رو به روی دفتر هواپیمایی سابق-دفتر وکالت محمد شریعتی نسب

وکیل در ایرانشهر—مشاوره تخصصی با وکیل حقوقی

وکیل فردی خبره در زمینه حقوقی است که می‌تواند به عوام مردم که از مسائل حقوقی مطلع نیستند یاری برساند. یافتن وکیل مناسب در ایرانشهر می‌تواند برای کسانی که با مسائل حقوقی روبرو هستند، دلهره آور باشد. 

بنابراین ما در مطالب این صفحه قصد معرفی یک وکیل مجرب و متخصص در ایرانشهر را داریم و پیش از آن اطلاعات مفید حقوقی به شما عزیزان خواهیم داد بنابراین تا انتهای مطالب این صفحه با ما همراه باشید.

مشاوره با وکیل

قبول وکالت توسط وکیل متخصص

پیگیری وکیل تا مرحله نهایی

وکیل دادگستری در ایرانشهر

خدمات تخصصی وکیل حقوقی در ایرانشهر

اثبات بی گناهی در جرایم مواد مخدر

مجازات حمل شیشه

مجازات حمل هروئین

مجازات استفاده و حمل مخدر گل

وکلای متخصص ما

‎⁨وکلای متخصص ما

چگونه یک وکیل مناسب و با تجربه در ایرانشهر پیدا کنم؟

پیدا کردن وکیل مناسب در ایرانشهر، مخصوصاً وکیلی که با تجربه و متخصص در زمینه مورد نظر شما باشد، می‌تواند چالش برانگیز باشد. با این حال، با کمی تلاش و تحقیق می‌توانید وکیلی را پیدا کنید که به بهترین نحو از حقوق شما دفاع کند.

در اینجا چند نکته برای یافتن یک وکیل مناسب و با تجربه در ایرانشهر ارائه شده است:

 1. تعیین نیازهای خود:
  اولین قدم برای یافتن وکیل مناسب، تعیین نیازهای خودتان است. اینکه شما در چه زمینه‌ای به وکیل نیاز دارید و چه تجربه‌ای برای شما مهم است و چه بودجه‌ای برای پرداخت هزینه‌های وکالت در نظر دارید در وهله نخست حائز اهمیت است.
 2. تحقیق و جستجو:
  پس از تعیین نیازهای خود، می‌توانید به جستجوی وکیل بپردازید. روش‌های مختلفی برای یافتن وکیل در ایرانشهر وجود دارد. در این باره پرتال کانون وکلای دادگستری ایرانشهر لیستی از وکلای دارای پروانه وکالت در این شهر را به همراه اطلاعات تماس و زمینه‌های تخصص به شما ارائه می‌دهد و همچنین وب سایت‌های متعددی وجود دارد که وکلای سراسر ایران را در یک لیست گردآوری کرده‌اند و به شما امکان می‌دهند بر اساس معیارهای مختلف مانند مکان، زمینه تخصص و سابقه کار، وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید.

علاوه‌ب ای موارد شما می‌توانید از دوستان، خانواده و آشنایان خود که در ایرانشهر زندگی می‌کنند یا قبلاً با وکیل در این شهر کار کرده‌اند جویای یک وکیل حاذق شوید.

دلیل مراجعه وکیل در همان شهر یا استان چیست؟

در وهله نخست باید بُعد مسافت و هزینه‌ها را در نظر بگیرید. منطقی است که سعی داشته باشید به وکلای شهر خود مراجعه کنید و از همشهریان خود برای یافتن وکیل پرس و جو کنید تا اینکه به استان دیگری سفر کنید و در آن استان به دنبال وکیل باشید! مسلما هر فرد در محل زندگی خود بهتر می‌تواند نسبت به اخذ خدمات، خصوصا خدمات حقوقی اقدام کند. بنابراین اگر به دنبال وکیل هستید، بهتر است در همان شهر یا استان خود وکیلی متخصص را انتخاب نمایید.

بهترین وکیل حقوقی در ایرانشهر محمد شریعتی

فرق بین وکیل زن در ایرانشهر و وکیل مرد در ایرانشهر کدامند؟

در تئوری و روی کاغذ، هیچ تفاوتی بین وکیل زن و وکیل مرد در ایرانشهر از نظر صلاحیت، دانش و مهارت‌های حقوقی وجود ندارد. هر دو نوع وکیل باید دارای پروانه وکالت معتبر از کانون وکلای دادگستری باشند

و دوره‌های آموزشی لازم را گذرانده باشند. بنابراین، انتخاب بین وکیل زن یا مرد در ایرانشهر باید بر اساس معیارهای دیگری باشد.

در هر مسئله‌ای از جمله مسائل حقوقی، نگاه جنسیتی امری نادرست است اما نمی‌توان فرق بین وکیل زن و وکیل مرد را در برخی موارد نادیده گرفت! در این باره ممکن است برخی افراد (به خصوص بانوان محترم) در مسائلی همچون طلاق علاقه‌مند به اخذ وکیل زن باشند. 

چرا که در برخی موارد احساس همدردی بین دو خانم بیشتر دیده می‌شود. همچنین برخی آقایان علاقه به همکاری با وکیل زن ندارند و ترجیح می‌دهند با وکیل هم جنس خود ارتباط برقرار کنند و این موارد کاملا شخصی بوده و اظهارنظر در رابطه با آن نیز درست نخواهد بود.

آیا وکیل تضمینی در ایرانشهر برای وکالت در پرونده وجود دارد؟

شاید برخی از وکلا اعلام کنند که به صورت تضمینی پرونده شما را پیش می‌برند. اما باید بگوییم مسائل حقوقی پیچیدگی‌ها و مشکلات خاص خود را داشته و امکان دارد مسیر پرونده با کوچکترین موضوعی کاملا تغییر کند. استفاده از عبارت وکیل تضمینی به نحوی صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و وکیل تضمینی به آن صورت که ذهن مخاطب درگیر آن است وجود ندارد.

خدماتی که یک وکیل خوب در ایرانشهر ارائه می‌دهد کدامند؟

تنظیم اسناد حقوقی، مشاوره حقوقی و وکالت در دعاوی حقوقی از جمله مهم‌ترین خدمات هر وکیلی است. وکلای ایرانشهر نیز از این موضوع غافل نیستند و در دعاویِ اشاره شده در زیر وکالت می‌کنند:

 1. دعاوی حقوقی
 2. دعاوی کیفری
 3. دعاوی ثبتی
 4. دعاوی تعزیرات حکومتی
 5. دعاوی ملکی
 6. دعاوی خانواده

منظور از دعاوی حقوقی در ایرانشهر چیست؟

دعاوی حقوقی به دسته‌ای از اختلافات بین اشخاص حقیقی یا حقوقی گفته می‌شود که در دادگاه‌ها و مراجع قضایی به منظور احقاق حق و استیفای حقوق طرفین مطرح می‌شوند. 

در این نوع دعاوی، خواهان مدعی است که حقی از وی ضایع شده یا به او ضرری رسیده است و از دادگاه تقاضای رسیدگی و صدور حکم به نفع خود را دارد. 

هدف از طرح دعوای حقوقی، احقاق حق و استیفای حقوق طرفین و حل و فصل اختلافات به صورت مسالمت آمیز و قانونی است و یک وکیل خوب در ایرانشهر به کلیه‌ی دعاوی حقوقی مسلط است.

دعاوی کیفری ایرانشهر چیست؟

دعاوی کیفری بر خلاف دعاوی حقوقی، به جرایم و تخلفاتی که در قانون جرم انگاری شده‌اند و مجازات برای آنها تعیین شده است، می‌پردازند. در این نوع دعاوی، مدعی العموم به عنوان نماینده جامعه علیه متهم اقامه دعوا می‌کند و خواستار مجازات او می‌شود. 

هدف از طرح دعوای کیفری، برقراری نظم عمومی، تنبیه مجرمان و پیشگیری از وقوع جرم است. قتل، کلاهبرداری، قاچاق، جعل و سرقت از شایع‌ترین دعاوی کیفری بوده که وکیل در ایرانشهر به آن رسیدگی می‌کند.

به چه نوع دعاوی، دعاوی ثبتی می‌گویند؟

دعاوی ثبتی به دسته‌ای از اختلافات و دعاوی حقوقی گفته می‌شود که مربوط به املاک، اسناد و حقوق ثبتی آنها است. در این نوع دعاوی، خواهان مدعی است که حقی از وی در رابطه با ملک یا سند ثبتی ضایع شده است

و از مراجع ثبتی یا دادگاه تقاضای رسیدگی و احقاق حق خود را دارد. موضوعات رایج در دعاوی ثبتی بسیار متنوع هستند و مواردی چون ابطال سند رسمی، اعتراض به ثبت ملک، تفکیک و افراز ملک، ثبت سند مالکیت، فک رهن و ارائه گواهی ثبتی از معروف‌ترین دعاوی ثبتی به حساب می‌آیند.

دعاوی تعزیرات حکومتی در ایرانشهر چیست؟

دعاوی تعزیرات حکومتی به دسته‌ای از اختلافات و تخلفات اقتصادی، صنفی و بهداشتی گفته می‌شود که در صلاحیت سازمان تعزیرات حکومتی برای رسیدگی و صدور حکم هستند. 

در این نوع دعاوی، سازمان تعزیرات حکومتی به عنوان مدعی العموم و به نمایندگی از حقوق عمومی، علیه متخلفان اقامه دعوا می‌کند و خواستار مجازات آنها و احقاق حقوق مردم می‌شود. 

موضوعات رایج در دعاوی تعزیرات حکومتی بسیار متنوع هستند و مواردی چون تخلفات صنفی مانند گرانفروشی، کم فروشی، تقلب، عدم صدور فاکتور، امتناع از عرضه کالا، احتکار، تخلفات اقتصادی مانند قاچاق کالا و ارز، احتکار، اخلال در نظام اقتصادی، و تخلفات بهداشتی مانند: عرضه و فروش مواد غذایی و آشامیدنی ناسالم، عدم رعایت موازین بهداشتی در تولید و عرضه کالا از رایج‌ترین موضوعات دعاوی تعزیرات حکومتی هستند.

بیشترین دعاوی ملکی در ایرانشهر کدامند؟

دعاوی ملکی به دسته‌ای از اختلافات و دعاوی حقوقی گفته می‌شود که مربوط به املاک و مستغلات، حقوق مالکانه، قراردادها و معاملات مربوط به املاک و همچنین دعاوی مربوط به اجاره و تخلیه املاک است. 

این نوع دعاوی در دادگاه‌های عمومی و حقوقی رسیدگی می‌شوند و خواهان در این دعاوی مدعی است که حقی از وی در رابطه با ملک مورد نزاع ضایع شده است و از دادگاه تقاضای رسیدگی و احقاق حق خود را دارد. موضوعات رایج در دعاوی ملکی بسیار متنوع هستند که برخی از موارد آن به شرح ذیل است:

 1. دعاوی مربوط به اموال و اسناد:
  مانند دعاوی ملکی، ثبتی، وقف، ارث، افراز و تصرف، خلع ید، تخلیه، فسخ اجاره، مزاحمت و ممانعت از حق، سرقفلی، حق کسب و پیشه، املاک مشاع، قراردادها و تعهدات، و …
 2. دعاوی مربوط به اشخاص و خانواده:
  مانند دعاوی نکاح و طلاق، نفقه، حضانت، مهریه، الزام به تمکین، نسب و شجره، اموال مشترک زوجین، و …
 3. دعاوی مربوط به مسئولیت مدنی:
  مانند دعاوی ناشی از تصادفات، دیه، خسارت، و …
 4. دعاوی مربوط به امور تجاری:
  مانند دعاوی مربوط به شرکت ها، چک، سفته، برات، فاکتور، قراردادهای تجاری، و …

دعاوی خانوادگی در ایرانشهر کدامند؟

دعاوی خانوادگی به دسته‌ای از اختلافات و دعاوی حقوقی گفته می‌شود که بین اعضای یک خانواده و در رابطه با مسائل مربوط به خانواده مانند ازدواج، طلاق، حضانت فرزندان، مهریه، نفقه، ارث و نسب و اموال مشترک زوجین رخ می‌دهد.

این نوع دعاوی در دادگاه‌های خانواده رسیدگی می‌شوند و رسیدگی به آنها مستلزم رعایت تشریفات و مقررات خاص خود است. موضوعات رایج در دعاوی خانوادگی بسیار متنوع هستند که برخی از مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

 1. طلاق
 2. نفقه ایام زناشویی
 3. رجوع
 4. حضانت فرزند ملاقات فرزند
 5. ولایت قهری
 6. ضمان مهر
 7. جهیزیه
 8. اجرت المثل ایام زوجیت
 9. نحله
 10. استرداد طلاق
 11. نحله
 12. مطالبه ماترک

مزایای مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری در ایرانشهر چیست؟

مشاوره و کمک گرفتن از وکیل پایه یک دادگستری در ایرانشهر می‌تواند فواید و مزایای متعددی برای شما به همراه داشته باشد که در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 1. آگاهیِ حقوقی:
  یک وکیل پایه یک دادگستری با تسلط بر قوانین و مقررات حاکم بر موضوع مورد نظر شما، می‌تواند به طور کامل شما را از حقوق و تکالیف قانونی تان آگاه کند. این امر به شما کمک می‌کند تا در مواجهه با مسائل حقوقی، بهترین تصمیمات را اتخاذ کنید و از تضییع حقوق خود جلوگیری نمایید.
 2. صرفه جویی در وقت و هزینه:
  وکیل پایه یک دادگستری در ایرانشهر با تجربه و تخصص خود می‌تواند با انجام امور حقوقی شما به طور صحیح و اصولی، از اتلاف وقت و هزینه شما جلوگیری کند. همچنین، وکیل می‌تواند با انتخاب کوتاه‌ترین و مناسب‌ترین مسیر حقوقی برای حل مشکل شما، از اطاله دادرسی و صرف هزینه‌های اضافی جلوگیری نماید.
 3. افزایش شانس موفقیت:
  داشتن دانش حقوقی و آگاهی از پیچیدگی‌های روند دادرسی، از جمله مواردی است که می تواند به طور قابل توجهی شانس موفقیت شما را در دعاوی حقوقی افزایش دهد. وکیل در ایرانشهر با بهره مندی از علم و تجربه خود، می‌تواند به بهترین نحو از موکل خود در مراجع قضایی و قانونی دفاع کند و احتمال موفقیت او را در رسیدن به خواسته های قانونی اش بالا ببرد.
 4. حفظ آرامش و تمرکز:
  مسائل حقوقی، به خصوص دعاوی و اختلافات، می‌تواند برای افراد بسیار پراسترس و اضطراب آور باشد. در چنین شرایطی، اتخاذ تصمیمات درست و اقدامات مقتضی دشوار خواهد بود. وکیل پایه یک دادگستری این بار روانی را از دوش شما برداشته و به شما آرامش خاطر می‌دهد تا بتوانید بر مسائل مهم زندگی خود تمرکز کنید.
 5. ارائه راه حل‌های خلاقانه:
  یک وکیل پایه یک دادگستری خلاق و مجرب می‌تواند با بررسی دقیق زوایای مختلف پرونده شما، راه حل‌های خلاقانه و موثری برای حل مشکل شما ارائه دهد. این امر می‌تواند به نفع شما باشد و از بروز ضرر و زیان‌های احتمالی جلوگیری کند.
 6. رعایت تشریفات و ضوابط قانونی:
  روند دادرسی و طرح دعاوی در مراجع قضایی تابع تشریفات و ضوابط خاصی است که عدم رعایت آنها می‌تواند منجر به رد شدن دعوا یا تضییع حقوق شما شود. وکیل خوب با آگاهی کامل از این تشریفات، می‌تواند به نحو صحیح و قانونی نسبت به طرح دعوا یا دفاع از حقوق شما اقدام نماید.
 7. حفظ محرمانگی اطلاعات:
  اطلاعات مربوط به پرونده‌های حقوقی، جزو اطلاعات محرمانه تلقی می‌شوند. وکیل پایه یک دادگستری موظف است که در خصوص این اطلاعات، رازداری باشد و اطلاعات پرونده را حفظ کند.
 8. صلح و سازش:
  در بسیاری از موارد، وکلا می‌توانند با استفاده از مهارت و تجربه خود، طرفین دعوا را به صلح و سازش ترغیب کنند و از طریق مذاکره، اختلاف آنها را حل و فصل نمایند. این امر می‌تواند از طولانی شدن مراحل دادرسی و تحمل هزینه‌های اضافی برای موکلین جلوگیری کند.

هزینه و دستمزد وکیل در ایرانشهر چقدر هست؟

هزینه یا همان حق الوکاله وکیل در ایرانشهر وابسته به موضوع پرونده، مهارت و تخصص وکیل و پیرامون این موضوعات بوده و نمی‌توان عدد ثابتی برای آن در نظر گرفت با این حال شما می‌توانید از طریق پل‌های ارتباطی با وکیل ما گفتگو کنید و جویای هزینه‌های مربوطه شوید.

بهترین وکیل در ایرانشهر چه کسی است؟

وکیل پایه یک دادگستری موسی الرضا میر جزو بهترین وکلای ایرانشهر به حساب می‌آید. ایشان در بسیاری از پرونده‌های ملکی، خانواده، ثبتی، کیفری و… موفق بوده

و تاکنون توانسته رضایت بیش از ۹۸٪ موکلین خود را بدست آورد. سابقه درخشان ایشان در پرونده‌های سال‌های قبل به اعتبار ایشان افزوده و اگر به دنبال بهترین وکیل در ایرانشهر هستید استفاده از خدمات وکیل پایه یک دادگستری، موسی الرضا میر پیشنهاد ما به شماست.

مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری در ایرانشهر

اگر پیرو پاراگراف قبلی قصد همکاری با بهترین وکیل ایرانشهر یعنی موسی الرضا میر را دارید و یا می‌خواهید از خدمات مشاوره حقوقی این وکیل در ایرانشهر استفاده کنید، می‌توانید به صورت حضوری به دفتر ایشان واقع در ایرانشهر-خیابان بلوچ رو به روی دفتر هواپیمایی سابق دفتر وکالت محمد شریعتی نسب مراجعه کنید و یا با شماره تلفن: 09155389252 تماس بگیرید.

جمع‌بندی:
ما مطالب این صفحه در رابطه با بهترین وکیل در ایرانشهر سخن گفتیم و اطلاعات مفیدی در این باره به شما عزیزان ارائه نمودیم و اینک اميدواريم مطالب این صفحه برای شما مفید بوده باشد.

سوالات متداول از وکیل دادگستری در ایرانشهر

ما در مطالب این صفحه به برخی از سوالات متداول شما عزیزان پاسخ دادیم:

آیا برای پرونده‌های حقوقی لازم است از وکیل استفاده کنیم؟
این انتخاب شماست که برای پرونده خود از تخصص و تجربه فردی حقوقی استفاده کنید یا خیر اما توجه داشته باشید که در برخی امورات حقوقی و در برخی پرونده‌ها عدم استفاده از وکیل می‌تواند تبعات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

چگونه پرونده خود را به بهترین وکیل در ایرانشهر بسپاریم؟
برای اخذ بهترین وکیل در ایرانشهر تنها کافیست از طریق پل‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با ما در ارتباط باشید و کلیه امورات حقوقی خود را در ایرانشهر به ما بسپارید.

قبول وکالت در دعاوی خانواده:

مطالبه و اجرای مهریه-ازدواج مجدد مرد-سلب حضانت-نفقه-طلاق-طلاق توافقی-طلاق از طرف مرد-طلاق از طرف زن-نفقه فرزند- نفقه زن

و دیگر موارد مربوط به دعاوی خانواده….

مشاوره با وکیل محمد شریعتی

تلفن تماس :

شبکه های اجتماعی :

مشاوره با محمد شریعتی

تلفن تماس :

09153829252

شبکه های اجتماعی :

جدیدترین مقالات

مشاوره تخصصی حقوقی

در دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی ، تجاری ، ایرانیان خارج کشور و خانواده